Centar "Liče Faraguna" Labin

« Prosinac 2020 »

OBAVIJEST - VAŽNO!
Autor: Martina Herceg, 27. 2. 2020.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja izdaju:

PREPORUKU POSTUPANJA U ODGOJNO-OBRAZOVNIM USTANOVAMA

Sukladno naputku Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja, Centar "Liče Faraguna" poduzima sve mjere zaštite, a roditelje molimo da prate situaciju i reagiraju pravovremeno prema sljedećim OPĆIM MJERAMA ZAŠTITE:

- nedolazak u školu učenicima i osobama u pratnji koji imaju najmanje jedan od sljedećih simptoma infekcije dišnih puteva:

- povišena tjelesna temperatura

- kašalj

- grlobolja

- kratak dah

Molimo da se pridržavate općih mjera zaštite:

- redovito prati ruke sapunom i vodom, ili koristiti dezinficijens na bazi alkohola

- kada kaljete i kišete pokrijte usta i nos papirnatom maramicom i poslije ju odbacite u koš za otpad i operite ruke

- izbjegavajte bliski kontakt s osobama koje imaju simptome: povišena tjelesna temperatura, kašalj, grlobolja i kratki dah.

Ljubazno Vas molimo da se pridržavate preporuke i mjera opreza zbog sigurnosi Vaše djece, Vas, svih učenika i djelatnika Centra.

Hvala!

Ravnateljica Centra: